Rae ja Jõelähtme valla koolidevaheline Sudoku 2016 võistlus

Reedel, 14. oktoobril toimus Lagedi Koolis traditsiooniks saanud Rae ja Jõelähtme valla koolidevaheline Sudoku 2016 võistlus. Võistlus toimus juba kolmandat aastat, teist aastat järjest olid võistlema kutsutud lisaks Rae valla koolidele ka Kostivere Kool ja Loo Keskkool.

Võistlustulle astus kokku 8 võistkonda Jüri Gümnaasiumist, Järveküla Koolist, Lagedi Koolist, Peetri Lasteaed-Põhikoolist, Loo Keskkoolist ja Kostivere Koolist.

SUDOKU 2016 võitjateks kuulutati:

Peetri Lasteaed-Põhikooli 1. võistkond /koosseisus Marko, Carmen Helena, Mona, Robin ja Marek/   I  koht

Jüri Gümnaasiumi 1. võistkond /koosseisus Jelena, Helerin, Hanna, Triine, Silvia Marii/   II koht

Loo Keskkool /koosseisus Doloores, Maria, Iti Mari, Marta, Stella/   III koht

Lagedi Kooli SUDOKU võistlus sai alguse kahe 2014. aastal 8. klassis õppinud tütarlapse Kristiina ja Valerija koostatud ning nende klassijuhataja ja matemaatikaõpetaja Eda Tuvikese juhendatud loovtööst. Esimene võistlus korraldatigi antud loovtöö praktilise osana 2014. aasta kevadel ning juba sama aasta sügisel kutsusime võistlema ka teised Rae valla koolid ning järgnevad paar aastat oleme kutsunud võistlusest osa saama ka meie naaberkoolid.

Täname SUDOKU 2016 võistluse peakorraldajat, Lagedi Kooli matemaatikaõpetaja ning Rae valla aasta noorõpetaja 2016 tiitli pälvinud Elve Luike võistluse korraldamise ja läbiviimise eest ning matemaatikaõpetajaid Pilvi Leemetsa ja Kaie Väinsalu!

Avaldame tänu Lagedi Noortekeskuse tublidele noorsootöötajatele Kadrile ja Enelile, kes võistluse pausi ajal noortele töötuba korraldasid!

Suured tänud kõikidele õpetajatele/juhendajatele, kes siin kohapeal olid abiks tööde kontrollimisel ning loomulikult kõikidele võistlejatele osavõtu eest!

img_5056 img_5066 img_5070 img_5071 img_5073 img_5078 img_5081 img_5088 img_5093 img_5097 img_5111